shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Laatste Nieuws

Selecties De Jong Academy u8-u9-u10-u11-u15 compleet voor de oefenwedstrijden tegen KFC Arendonk

De komende maanden zullen de teams van De Jong Academy meerdere oefenwedstrijden gaan spelen en morgen, maandag 11 maart 2019, staan de wedstrijden van de u8-u9-u10-u11 en u15 op het programma tegen het Belgische KFC Arendonk.

Inmiddels zijn de selecties bekend.

De Jong Academy u8 

  1. Adrian Rojer – sc’t Zand
  2. Kerm Korkoca – Sarto
  3. Florian Schaerlaeckens – Gloria UC
  4. Santi Nouwens – Were Di
  5. Ole Hoenders – Uno Animo
  6. Damin Moudrous – sc’t Zand
  7. Ruben de Meijer – sc’t Zand

De Jong Academy u9

  1. Lucas de Beer – sc’t Zand
  2. Danyal de Jong – sc’t Zand
  3. Bas van de Meijden – Sarto
  4. Jyano Rojer – sc’t Zand
  5. Jaydrian – sc’t Zand
  6. Max Robberecht – sv BLC
  7. Fedde Marijnen – sv BLC

De Jong Academy u10

  1. Levi Vugt – sc’t Zand
  2. Devon van Krieken – sc’t Zand
  3. Daan Paridaens – sc’t Zand
  4. Kaij de Rooij – sc’t Zand
  5. Stef Goedhart – sc’t Zand
  6. Sten van Schijndel – sc’t Zand
  7. Jochem Knippels – sc’t Zand
  8. Dre de Bie – ODC Boxtel
  9. Wassim Bezbiz – ODC Boxtel
  10. Nick Rijpert – sc’t Zand

De Jong Academy u11/12

  1. Jayden Manuhutu – Zwaluw VFC
  2. Sam Worsseling – sv SSS
  3. Rein de Kok – sv Nemelaer
  4. Finn van Opstal – sv Nevelo
  5. Kay Wijnands – Heeze
  6. Tom Robberecht – sv BLC
  7. Silke Lanser – sv Reeshof
  8. Julian de Kinderen – Zwaluw VFC
  9. Juul de Roij – VCB
  10. Julian Rojer – vv Baronie

De Jong Academy u15

  1. Bram van der Leun – sv SSS
  2. Tim van Dongen – Sarto
  3. Dennis van Loosbroek – sv SSS
  4. Rik Robben – sv SSS
  5. Robert Rosu – vv Baronie
  6. Jewar Yassin – sc’t Zand
  7. Oguzhan Yerlkovan – FC Tilburg
  8. Abdeljalil Choaibi – FC Tilburg
  9. Rick van Gestel – sv Reeshof
  10. Thijn van der Meijs – Sarto
  11. Jesse Carli – sv Reeshof
  12. Melle van Veen – Kozakken Boys
  13. Rayan Kouttane – vv Dongen