Sarto 1 op weg naar handhaving in 2e Klasse KNVB
Afgelopen seizoen promoveerde Sarto 1 naar de 2e Klasse van de KNVB door het winnen van de nacompetitie. Na een stroef begin van de competitie draait het team van Marco de Jong inmiddels naar behoren.
Inmiddels staat Sarto op een 10e plaats en mocht Sarto deze positie over 3 wedstrijden bekleden dan is het veilig. Met nog 3 wedstrijden te gaan heeft Sarto 2 punten meer als directe concurrent Aardenburg.
Komende zondag gaat Sarto op bezoek bij de nummer laatst Axel in Zeeland, de week erop naar Uno Animo en de laatste competitiewedstrijd zal Sarto aantreden tegen nummer voorlaatst Alliance.
Mocht Sarto zich handhaven dan zou dit een uitstekende prestatie zijn. Sarto kampt gedurende het hele seizoen met een waslijst aan blessures. Inmiddels zijn 10 spelers al geruime tijd uit de roulatie.